XBS Services

Serwis XBS - wsparcie

Wzrost sprzedaży i zwiększenie oszczędności w Twojej firmie to pożądane następstwa przedsięwzięć m.in. w zakresie usług wspierających sprzedaż. Jeśli poszukujesz najskuteczniejszych rozwiązań w tym właśnie obszarze - jesteś w najlepszym miejscu!

XBS Services proponuje swoim Klientom trzy dodatkowe bloki usług, takie jak:

  • serwis i naprawy,
  • wsparcie w punkcie sprzedaży,
  • innowacje i rozwój sprzedaży.

Na co dokładnie możesz liczyć decydując się na współpracę z operatorem logistycznym XBS Group? W ramach linii biznesowej oferujemy m.in. naprawy sprzętu, rebranding, zatowarowanie oraz audyty w punktach handlowych. W ramach innowacji zapewniamy optymalizację opakowań materiałów POS, obsługę programów lojalnościowych oraz rozwiązania oparte na programach partnerskich. Działamy kompleksowo, stawiamy na innowacje, osiągamy najlepsze rezultaty.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb i wymagań Twojej firmy

Od lat z powodzeniem wspieramy naszych Klientów w maksymalizacji sprzedaży oraz pomagamy w zwiększeniu oszczędności poprzez optymalizację procesu sprzedaży i ciągłe jego doskonalenie. Każde proponowane przez na rozwiązanie, także w zakresie linii Serwis XBS, indywidualnie dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Uwzględniamy przy tym specyfikę i wymagania różnych branż oraz sektorów działalności, w jakich funkcjonują nasi Klienci. 

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

XBS Finance świadczy usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. Upraszczamy kwestie finansowe pomiędzy dostawcami, a Klientem. Wdrażamy rozwiązania, które szczególnie wpływają na wzrost konkurencyjności Klienta.

XBS Logistics dostarcza rozwiązania logistyczne dotyczące przyjmowania, przechowywania, inwentaryzacji, konfekcjonowania, przemieszczania, kontroli, ochrony towarów, transportu do odbiorców B2B, B2C. Nasz proces, technologia i know-how znacząco redukują całkowity koszt dystrybucji opartej na bezpośrednich dostawach przesyłek oraz centralizacji składowania.

Nasz partner biznesowy bedący częścią grupy specjalizuje się w obsłudze logistycznej...

XBS Supply oferuje pełen zakres usług, które obejmują kompleksowe zarządzanie całym łańcuchem dostaw. Wspieramy Klientów w zarzą- dzaniu sprzedażą, zapasami i zakupami. Działania dotyczą: zarządzania kontraktem, zarządzania procesem zaopatrzenia, zarządzania przepływem danych (IT).