XBS Logistics

Rozwiązania logistyczne - Outsourcing usług logistycznych

Kompleksowe, skuteczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – takie rozwiązania logistyczne proponujemy w XBS Group. Jeśli oczekujesz najlepszych wyników na rynku w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, nasze rozwiązania realnie pomogą w ich uzyskaniu. Świadcząc szeroką gamę usług logistycznych, działamy na terenie całej Polski. Nasze nowoczesne magazyny znajdują się na terenie Gdyni oraz Błonia (okolice m. Warszawa). Proponując outsourcing usług logistycznych, zawsze służymy profesjonalnym wsparciem i doradztwem.

  • W ramach linii biznesowej XBS Logistics dostarczamy rozwiązań logistycznych m.in. w zakresie:
  • przyjmowania, przechowywania, inwentaryzacji, konfekcjonowania, przemieszczania, kontroli, ochrony towarów,
  • transportu do odbiorców B2B, B2C.

Zajmując się świadczeniem usług logistycznych, posiadamy także imponujące doświadczenie w organizowaniu od podstaw i prowadzeniu składów podatkowych oraz magazynów zarejestrowanych handlowców. Wykreowany przez nas proces, zaawansowana technologia oraz innowacyjne know-how znacząco redukują całkowity koszt dystrybucji opartej na bezpośrednich dostawach przesyłek oraz centralizacji składowania.

Kompleksowa obsługa logistyczna

outsourcing usług logistycznychSpecjalizując się w świadczeniu usług logistycznych związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw, realizujemy profesjonalne projekty outsourcingowe. Doskonale wiemy, że outsourcing logistyki wymaga nie tylko maksymalnego zaangażowania, ale także zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą czuwać nad sprawnym przebiegiem działań. Tylko w ten sposób można dostarczyć Klientom oczekiwanych korzyści.

Proponowany przez naszą firmę outsourcing usług logistycznych obejmuje zarówno składowanie i kompletowanie wysyłek, jak i wiele innych czynności wchodzących w zakres łańcucha dostaw. Na outsourcing usług logistycznych składa się też załadunek, śledzenie przesyłek w Internecie, dystrybucja do finalnych odbiorców itp.

Outsourcing usług logistycznych, realizowany przez XBS Logistics, to gwarancja fachowo i umiejętnie przeprowadzonych procesów z zakresu optymalizacji oraz kontroli nad dostawami. Fachowa wiedza naszych ekspertów pozwala na podsuwanie Klientom rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb. Mając na uwadze wymogi współczesnego rynku, dokładamy wszelkich starań, aby każda z oferowanych przez nas usług logistycznych była wykonywana sprawnie i bezproblemowo, przy zapewnieniu pełnego dostępu do informacji.

Outsourcing logistyki towarów akcyzowych

Interesuje Cię obsługa logistyczna towarów akcyzowych? Szukasz firmy specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług logistycznych? Jesteś we właściwym miejscu! Nasz partner biznesowy będący częścią XBS Group specjalizuje się w logistyce dla towarów takich jak wyroby spirytusowe czy wina. Oczekujesz jeszcze więcej? Możemy Ci zaproponować nie tylko outsourcing usług logistycznych, ale także wiele innych zaawansowanych rozwiązań w obszarze e-commerce, w tym fulfillment, dropshipping oraz cross border.

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

XBS Finance świadczy usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. Upraszczamy kwestie finansowe pomiędzy dostawcami, a Klientem. Wdrażamy rozwiązania, które szczególnie wpływają na wzrost konkurencyjności Klienta.

XBS Services proponuje naszym Klientom trzy dodatkowe bloki usług, takie jak: serwis i naprawy, wsparcie w punkcie sprzedaży oraz innowacje i rozwój sprzedaży. W ramach linii biznesowej oferujemy naszym Klientom naprawy sprzętu, rebranding, zatowarowanie oraz audyty w punktach handlowych. W ramach innowacji zapewniamy optymalizację opakowań materiałów POS, obsługę programów lojalnościowych oraz rozwiązania oparte na programach partnerskich.

XBS Supply oferuje pełen zakres usług, które obejmują kompleksowe zarządzanie całym łańcuchem dostaw. Wspieramy Klientów w zarzą- dzaniu sprzedażą, zapasami i zakupami. Działania dotyczą: zarządzania kontraktem, zarządzania procesem zaopatrzenia, zarządzania przepływem danych (IT).