XBS Finance

XBS Finance

Kwestie finansowe w ramach łańcucha dostaw mogą być znacznie prostsze, generując jednocześnie efekty oraz bazując na rozwiązaniach satysfakcjonujących dla obu stron, tj. dostawcy, jak i nabywcy. Jeśli oczekujesz nowoczesnych rozwiązań w zakresie zakupów oraz sprzedaży produktów na półkach, chcesz uprościć realizowane procedury finansowe, uzyskując jednocześnie przewagę na rynku, sięgnij po proponowane przez nas usługi.

XBS Finance świadczy profesjonalne usługi merchandisingowe polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. Upraszczamy kwestie finansowe pomiędzy dostawcami a naszym Klientem. Wdrażamy rozwiązania, które wyraźnie wpływają na wzrost konkurencyjności Klienta.

Profesjonalne usługi merchandisingowe

Dzięki wieloletniej obecności w branży logistycznej, w której działania zwiększające sprzedaż mają istotne znaczenie, ofertę naszej firmy rozszerzyliśmy o kompleksowe usługi merchandisingowe. Specjaliści z XBS Finance pomagają w zaplanowaniu poszczególnych czynności sprzedażowych tak, aby zachęcić odbiorców do zakupu określonych towarów, w ten sposób przyczyniając się do zwiększenia zysków osiąganych przez przedsiębiorstwo.

Kompleksowa obsługa idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

To, co wyróżnia naszą ofertę, obejmującą usługi merchandisingowe dla firm, to jej kompleksowość oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy, że proponowane rozwiązanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Łącząc XBS Finance z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami, zyskasz profesjonalne wsparcie w każdym obszarze realizowanej sprzedaży i całym łańcuchu dostaw.

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

XBS Logistics dostarcza rozwiązania logistyczne dotyczące przyjmowania, przechowywania, inwentaryzacji, konfekcjonowania, przemieszczania, kontroli, ochrony towarów, transportu do odbiorców B2B, B2C. Nasz proces, technologia i know-how znacząco redukują całkowity koszt dystrybucji opartej na bezpośrednich dostawach przesyłek oraz centralizacji składowania.

Nasz partner biznesowy bedący częścią grupy specjalizuje się w obsłudze logistycznej...

XBS Services proponuje naszym Klientom trzy dodatkowe bloki usług, takie jak: serwis i naprawy, wsparcie w punkcie sprzedaży oraz innowacje i rozwój sprzedaży. W ramach linii biznesowej oferujemy naszym Klientom naprawy sprzętu, rebranding, zatowarowanie oraz audyty w punktach handlowych. W ramach innowacji zapewniamy optymalizację opakowań materiałów POS, obsługę programów lojalnościowych oraz rozwiązania oparte na programach partnerskich.

XBS Supply oferuje pełen zakres usług, które obejmują kompleksowe zarządzanie całym łańcuchem dostaw. Wspieramy Klientów w zarzą- dzaniu sprzedażą, zapasami i zakupami. Działania dotyczą: zarządzania kontraktem, zarządzania procesem zaopatrzenia, zarządzania przepływem danych (IT).