back

Lease Plan - Pracodawcą Roku


LeasePlan Polska już po raz trzeci z rzędu został laureatem programu Najlepszy Pracodawca organizowanego przez Aon Hewitt. Badanie Najlepsi Pracodawcy (BNP) jest elementem Programu Najlepsi Pracodawcy (PNP). Jest on skierowany do organizacji, które chcą osiągać lepsze wyniki biznesowe przez budowanie angażującego środowiska pracy w oparciu o silne, a zarazem angażujące przywództwo, wiarygodną markę pracodawcy i kulturę wysokich wyników. Ponadto do wszystkich firm, które mają ambicję być pracodawcą pierwszego wyboru. Od dziesięciu lat Aon Hewitt wspólnie z polskimi firmami podnosi wskaźniki zaangażowania. Dotychczas w gronie Najlepszych Pracodawców znalazło się 96 firm a na temat swojej pracy wypowiedziało się ponad 300 tysięcy pracowników.

Ludzie to sedno wszystkiego. Osobiście jestem dumny z naszego zespołu w LeasePlanie, bo tworzymy ekosystem biznesowy, który ucząc się, proaktywnie dostosowuje się do zmian, tworzy wspaniałą atmosferę i ciągle z entuzjazmem podejmuje kolejne wyzwania. To dlatego kolejny rok z rzędu możemy szczycić się tytułem Najlepszego Pracodawcy 2015 i umacniać naszą pozycję lidera w branży CFM– mówi Sławomir Wontrucki, Prezes, LeasePlan Polska.

W tegorocznej edycji konkursu zwycięzcami w kategorii przedsiębiorstw małych i średnich zostały firmy: ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, LeasePlan Fleet Management Polska, Blue Media S.A., RST, w kategorii bardzo dużych firm zwyciężyły: Grupa LUX MED, Intel Technology Poland, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., natomiast w kategorii dużych firm: Grupa Pracuj S.A., NUTRICIA Polska Sp. z o.o., Liberty Ubezpieczenia, Marriott. Wyniki ogłoszono podczas Gali Najlepszych Pracodawców, która była połączona z jubileuszem 20-lecia firmy Aon Hewitt.

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ