back

XBS Group i STACI parterami biznesowymi!


 

25 kwietnia 2016 roku doszło do podpisania nowej umowy o współpracy pomiędzy liderem rozwiązań logistycznych w Polsce – XBS Group, a jedną z największych tego typu firm w Europie – STACI.
Z uwagi na podobne cele i strategię marketingową, a także wymianę bogatych doświadczeń należy się spodziewać dalszego rozwoju usług na światowym poziomie.

 

Konsolidacja najskuteczniejszych praktyk oraz nowoczesnych technologii stosowanych przez obie firmy dostarcza na rynek europejski serwis najwyższej jakości.

Nowa umowa o współpracy pomiędzy firmami oferującymi zbliżone rozwiązania dla swoich klientów wydatnie poszerza możliwości w zakresie wykorzystania łańcucha dostaw na arenie międzynarodowej.

Magazyny i filie XBS Group oraz STACI znajdują się w takich Państwach jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Belgia, Włochy, Hiszpania, Polska, Rosja, wspierane partnerami niemal z każdego kraju w Europie.

Warto jednak dodać, że współpraca opiera się nie tylko na obsłudze oddziałów, ale również na świadczeniu usług lokalnym klientom, którzy chcą rozszerzyć zasięg swojej działalności poza granice kraju.

 

Zdjęcie: Thomas Mortier (STACI, po lewej) i Jean François Faucher (XBS Group, od prawej)

Thomas Mortier (CEO STACI)

"Coraz więcej firm międzynarodowych wyznaje zasadę „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.

Na arenie europejskiej ciągle brakuje dostawców, którzy mogą zapewnić spójny serwis na terenie całej Europy w ramach jednego kontraktu.

Nasi klienci będą zachwyceni faktem, że mamy teraz w Polsce takiego Partnera jak XBS Group" potwierdził Thomas Mortier CEO Staci.

Jean François Faucher (Prezes XBS Group)

XBS i STACI mają wiele wspólnego. Ten sojusz, to fantastyczny sposób, aby jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w poszukiwaniu globalnego podejścia, zarówno pod względem zakresu usług jak i skali działania.

 

 

 

 

 

 

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ