back

Paczka w kolorze sztuki od XBS GroupXBS Group łamie schematy nie tylko biznesowe. Klientom udostępnia coraz bardziej innowacyjne narzędzia wspierające zarządzanie całym łańcuchem dostaw. Wkrótce także XBS Group dostarczy paczki w kolorze sztuki.


Informacja prasowa, dn. 22.10.2015 r.

„Paczka w kolorze sztuki” to nazwa projektu, zainicjowanego przez XBS Group. Pilotażowa edycja skierowana jest do studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Celem działania jest wsparcie artystów, promocja sztuki oraz budowanie świadomości, że logistyka wcale nie musi być nudna.

„Poprzez nasze innowatorskie podejście do biznesu chcemy pokazać, że jesteśmy kreatywnym zespołem ekspertów, którzy inspirują do rozwoju poprzez oferowanie unikalnych i spersonalizowanych rozwiązań w ramach całego łańcucha dostaw” - powiedział Jean-François FAUCHER - Prezes Zarządu XBS Group

W ramach konkursu studenci stworzą kreatywne wzory opakowań przesyłek nawiązujące do przyjaznej, kolorowej logistyki. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni, a najlepsze prace wykorzystane jako inspiracje w projektach opakowań do transportu przesyłek świadczonych dla klientów XBS Group.

„Chcemy zmienić oblicze szarej logistyki i jednocześnie pomóc studentom w ich debiucie zawodowym. W przyszłości przewidujemy kontynuację i rozszerzenie tej inicjatywy z uwzględnieniem innych kierunków studiów” - dodaje Urszula Rąbkowska, Dyrektor Marketingu w XBS Group.

Konkurs rozpoczyna się 22 października 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia nagród na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie 10 grudnia br. Do współpracy włączyli się klienci XSB Group oraz partnerzy biznesowi, dla których nie jest obojętny rozwój polskiej kultury.

www.paczkawkolorzesztuki.pl
https://www.facebook.com/paczkawkolorzesztu

Partnerzy projektu:Organizator projektu:

XBS Group – „Your partner for savings” to firma usługowa, która oferuje innowacyjne podejście do optymalizacji łańcucha dostaw oraz rozwiązań e-commerce dla odbiorców B2B i B2C. W zależności od potrzeb klienci mogą skorzystać z czterech profesjonalnych linii biznesowych: XBS Logistics to kompleksowe usługi logistyczne, XBS Supply odpowiada za obsługę procesów zaopatrzenia, XBS Finance świadczy usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą̨, a XBS Services świadczy kompleksowe usługi serwisowe i rozwój sprzedaży. Procesy realizowane są w pięciu magazynach operacyjnych. XBS Group wywodzi się z Grupy STACI. We Francji firma znajduje się wśród piętnastu najwię̨kszych operatorów logistycznych. Grupa STACI posiada filie i partnerów w takich krajach jak: Włochy, Hiszpania, Belgia, Wielka Brytania, Rosja.

www.xbsgroup.pl


Kontakt dla mediów:
Beata Milewicz
Letson Consulting
tel.: (+48) 508 051 138
beata.milewicz@letson.pl

.

WSPIERAMY CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Sprawdź nas! Umów się na wizytę w naszym magazynie i zobacz jak pracujemy.

WYŚLIJ