Wyroby akcyzowe: Alkohol
& Oleje smarowe & Tytoń

W naszej ofercie usług logistycznych znajduje się także magazynowanie oraz przewóz wyrobów akcyzowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze składowania głównie alkoholu, tytoniu i olejów smarowych. Nasi eksperci swoją pracę wykonują zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w kraju oraz Unii Europejskiej. Naszym klientom w ramach tej oferty zapewniamy również banderolowanie oraz pomagamy w kwestiach celnych i podatkowych.

Od ponad 20 lat pomagamy importerom oraz dystrybutorom we wprowadzaniu alkoholu na rynek Polski i Europy Wschodniej. Nasi klienci najbardziej doceniają to, że współpracując z nami, mogą skupić się na sprzedaży (np. tytoniu), delegując kwestie formalne na nas. Posiadamy skład podatkowy, w którym zgodnie z polskim prawem określone, przewóz wyrobów akcyzowych mogą być produkowane, przeładowywane, magazynowane, oklejane znakami akcyzy oraz wprowadzane albo wyprowadzane z zastosowaniem procedury zawieszenia poboru podatku akcyzowego, także przez osoby trzecie. Oznacza to, że naszym kontrahentom udostępniamy miejsce, w którym mogą podjąć się wytwarzania i składowania produktów objętych akcyzą bez obawy o wszelkie kwestie prawne.

Usług tych podejmują się wyłącznie wyspecjalizowane firmy, takie jak operator logistyczny XBS Group, który otrzymał wszelkie niezbędne zgody oraz pozwolenia i działa w ramach ustalonych przepisów prawa. Uzyskane od organów celnych zezwolenie określa grupę przewożonych wyrobów akcyzowych, które mogą znajdować się w danym składzie podatkowym, określa też dokładnie miejsce prowadzenia działalności. Należy również spełnić wiele dodatkowych formalności, które są określone przez przepisy celne i są na bieżąco kontrolowane przez organy państwowe w tym służbę celną. Dlatego przy podejmowaniu się tej działalności warto zdać się na doświadczonego partnera, który zadba o formalności i przestrzeganie kwestii podatku akcyzowego. Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

Kontakt: Remigiusz Zdrojkowski

r.zdrojkowski@pro-log.com.pl

697 100 533

www.pro-log.com.pl

 

Adres: Millennium Logistics Park przy ul.3-go Maja 8 w Pruszkowie pod Warszawą.

 

wróć

XBS W LICZBACH

dotted
0

Zadowolonych klientów

0

realizowanych zamówień w miesiącu

0

referencji w magazynie

0

doświadczenia na rynku europejskim

Jeśli chcesz
abyśmy przeprowadzili bezpłatną diagnozę Twojej firmy, zostaw nam swoje dane!
WYŚLIJ E-MAIL