Materiały POS - Wsparcie Sprzedaży/Trade Marketingu

Jako operator logistyczny z wieloletnim doświadczeniem znamy intencje naszych klientów i oferujemy kompleksowe rozwiązania wspomagające optymalizację procesów w firmie, także outsourcing w logistyce materiałów promocyjnych. Jest to propozycja skierowana do firm, które zarządzają dużą liczbą kampanii marketingowych, z czym związana jest konieczność dystrybucji, jak również magazynowania znacznych wolumenów artykułów POS. Nasza usługa logistyczna pozwala nie tylko na optymalizację kosztów, ale ponadto na zwiększenie efektywności tego przedsięwzięcia.

Produkty XBS Group są dopasowane do potrzeb konkretnych kanałów sprzedaży, dzięki temu bez względu na branżę możemy znacznie zoptymalizować istniejący łańcuch obsługujący działania marketingowe. Zajmujemy się zarówno przechowywaniem, jak i dystrybucją ulotek, folderów, próbek oraz próbników, a także reklam i systemów wystawienniczych. W ramach logistyki POS świadczymy serwis produktowy wraz z ich każdorazowym montażem i demontażem. Pomagamy klientom w organizacji i obsłudze targów, konferencji oraz innych eventów firmowych. Podejmujemy się też obsługi programów lojalnościowych prowadzonych przez naszych zleceniodawców i dysponujemy w tym celu specjalnie opracowanymi programami.

Udostępniamy bardzo proste narzędzie online oraz aplikację do zarządzania logistyką materiałów promocyjnych wraz z opcją planowania wydarzeń i kontrolą stanów realizacji. Dzięki temu można na bieżąco nadzorować ich przepływy i generować raporty. Współpracujemy z setką dostawców produktów wspierających sprzedaż i znamy różne praktyki i techniki zarządzania procesami marketingowymi. Poza obniżeniem ogólnych kosztów ich przechowywania i przewożenia oferujemy dodatkowo zmniejszenie cen na przesyłki kurierskie, zwiększenie precyzji dostaw i dostosowanie się do celów odbiorcy.

Jesteśmy liderem logistyki POS i pomagamy klientowi wdrożyć rozwiązanie dobrane do jego potrzeb. Zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia audytu przez naszych ekspertów, którzy zwrócą uwagę na obszary wymagające szczególnej uwagi i zaproponują konkretne metody naprawcze. Ocenimy także same materiały promocyjne i ich opakowania pod kątem logistyki, czyli ich transportu i magazynowania. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy, Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i oferujemy produkt skrojony dokładnie na potrzeby odbiorcy.

wróć

XBS W LICZBACH

dotted
0

Zadowolonych klientów

0

realizowanych zamówień w miesiącu

0

referencji w magazynie

0

doświadczenia na rynku europejskim

Jeśli chcesz
abyśmy przeprowadzili bezpłatną diagnozę Twojej firmy, zostaw nam swoje dane!
WYŚLIJ E-MAIL