e-commerce

Kompleksowe usługi logistyczne dla e-commerce

 Od kilku lat możemy zaobserwować znaczące zmiany w sektorze handlu. W efekcie zmian zachowań konsumentów, na znaczeniu i popularności traci handel tradycyjny, natomiast coraz więcej sprzedaje się w internecie. Jednak dla pracodawców oznacza to całkowitą zmianę modelu biznesowego i reorganizację łańcucha dostaw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kompleksowe usługi logistyczne dla e-commerce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wypracowaliśmy optymalny system zarządzania łańcuchem dostaw. Zajmujemy się każdym etapem procesu logistycznego: od zorganizowania dostawy przez odbiór towaru, magazynowanie, pakowanie aż po dystrybucję i obsługę zwrotów. Oprócz tego przeprowadzamy też kontrolę jakości i ilości. Oferowane przez nas kompleksowe usługi logistyczne to również wsparcie procesów księgowych, w tym windykacji. Dzięki temu klienci zyskują możliwość monitorowania zamówień i statusu wysyłki, a także kontroli zapasów. Ponadto wdrożyliśmy takie rozwiązania jak dropshipping. Ten model sprzedaży polega na scedowaniu wysyłki towaru na dostawcę. E-sklep zajmuje się tylko zbieraniem i przetwarzaniem zamówień. Dropshipping sprawdza się w przypadku małych i średnich firm, które tną koszty na utrzymywaniu dużych zapasów towaru. Drugim rozwiązaniem w ramach kompleksowych usług logistycznych jest crossborder, czyli opcja międzynarodowej wysyłki. W zależności od kraju, do którego jest realizowana wysyłka, czas dostawy wynosi od 4 do 6 dni.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JESZCZE DZIŚ:

+48 503 722 366

sprzedaz@xbsgroup.pl

kompleksowe usługi logistyczne dla e-commerce 

Kompleksowe usługi logistyczne

Istnieje mylne przekonanie, że skorzystanie z oferty firmy proponującej kompleksowe usługi logistyczne jest nieopłacalne finansowo. Przeciwnie – jest to najbardziej efektywny model biznesowy. Jego podstawową zaletą jest brak konieczności dysponowania powierzchnią magazynową, parkiem maszynowym czy flotą pojazdów. Jest to optymalne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które stanowią ponad 97 proc. ogółu liczby przedsiębiorstw w kraju.

Ponadto powierzenie procesu logistycznego jest równoznaczne z pewnością wdrożenia odpowiednich i efektywnych rozwiązań. Firma oferująca kompleksowe usługi logistyczne dla e-commerce gwarantuje sukces i minimalizuje prawdopodobieństwo generowania zbędnych kosztów.

 

 

wróć

XBS W LICZBACH

dotted
0

Zadowolonych klientów

0

realizowanych zamówień w miesiącu

0

referencji w magazynie

0

doświadczenia na rynku europejskim

Jeśli chcesz
abyśmy przeprowadzili bezpłatną diagnozę Twojej firmy, zostaw nam swoje dane!
WYŚLIJ E-MAIL