ecommerce

Podaj adres e-mail
Chcesz otrzymać Business Case? Kliknij i pozostaw nam swojego maila.

FULLFILLMENT

Naszym Klientom proponujemy kompleksowe rozwiązanie FULFILLMENT dla sklepów internetowych, zarówno w fazie organizacji jak i już funkcjonujących. Zapewniamy obsługę całego procesu - począwszy od aranżacji dostaw (paczka, paleta), przyjęcia towaru do magazynu (z kontrolą jakości i ilości), poprzez jego konfekcjonowanie (logistyka), dystrybucję i obsługę zwrotów, aż do rozliczenia pobranych kwot COD i dokonania rozliczeń księgowych. Dajemy możliwość podglądu stanów magazynowych, etapu przygotowania zamówień Klientów oraz statusu przesyłki - wszystko to online, w naszym serwisie WEB lub poprzez platformę handlową zintegrowaną z naszym systemem.

Pełna oferta wspierana przez profesjonalnych partnerów rozszerza zakres świadczonych w ramach fulfillmentu usług o zagadnienia związane z marketingiem e-commerce oraz prawnymi aspektami handlu w sieci.

DROPSHIPPING

XBS Group opracował, wdrożył oraz realizuje z sukcesem model biznesowy oparty na dropshipping'u dla podmiotów krajowych i zagranicznych.
Jest to model logistyczny sprzedaży internetowej polegający na przeniesieniu organizacji i realizacji procesu wysyłki
towaru na dostawce.

Rola sklepu internetowego w tym modelu jest ograniczona do zadań marketingowych oraz sprzedażowych tj. zbierania zamówień i przekazania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta końcowego. Sprzedawca (właściciel sklepu internetowego) osiąga zysk z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną.

Dropshipping jest dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich podmiotów (sklepów), które zwykle sprzedają swój towar w mniejszych ilościach i nie chcą zamrażać środków na masowe zamówienia zapasów od dostawców. Sprawdza się on doskonale również w sytuacji gdy uczestnik rynku nie posiada wystarczających środków finansowych dla dokonywania zakupów w odpowiedniej skali zapewniającej dynamiczny rozwój. Ogromny atut to brak konieczności wydłużania czasu realizacji zamówień poprzez ich komasowanie dla obniżenia kosztów operacyjnych związanych z logistyką. Zamiast dużej przesyłki do sklepu, dostawca sam dokonuje wysyłki towaru bezpośrednio do klienta końcowego.

CROSSBORDER

Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora e-commerce realizujemy również wysyłki zagraniczne.
Czas dostawy w zależności od kraju wynosi 4-6 dni roboczych. Przesyłki są ubezpieczane, a ich status monitorowany.

XBS W LICZBACH

dotted
0

Zadowolonych klientów

0

realizowanych zamówień w miesiącu

0

referencji w magazynie

0

doświadczenia na rynku europejskim

Jeśli chcesz
abyśmy przeprowadzili bezpłatną diagnozę Twojej firmy, zostaw nam swoje dane!
WYŚLIJ E-MAIL