clouse

Operator Wózka Widłowego Wysoki i Niski Skład

Zakres Zadań:

o wstawianie palet
o zdejmowanie towaru do wysyłek (picking)
o transfery towarów w strefach rozładunkowych i załadunkowych
o inwentaryzacje
o utylizacje

Wymagania:

o min 1 rok doświadczenia zawodowego
o uprawnienia na wózki widłowe
o znajomość pracy ze skanerem mile widziana

Oferujemy:

o wynagrodzenie stałe + premia
o ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę
o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dołączenie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim.
clouse

Pracownik Sortowni i Inspekcji Opon

Zakres zadań:

sortowanie opon
przygotowanie opon do inspekcji jakościowej
pakowanie opon w kartony
oklejenie kartonów etykietami
przygotowanie opon do przyjęcia i wydania

Wymagania:

min. 1 rok doświadczenia zawodowego
z uwagi na prace fizyczne preferowani Panowie

Oferujemy:

wynagrodzenie stałe + premia
premie za frekwencję
Fundusz Świadczeń Socjalnych
ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę

Błonie, mazowieckie

Aplikujesz na stanowisko